Тепер у нашого закладу є свій сайт!

2017-11-07

Вебсайт С.В.В.

Шановні відвідувачі сайту!

Тепер, за допомогою нашого сайту, ви можете дізнатися інформацію про наш заклад, переглянути фотографії та відео, поспілкуватися один з одним.

На нашому сайті ми будемо розміщати інформацію про наших вчителів та учнів, інформацію про семінари, конкурси, які проходитимуть у нас і багато іншої корисної інформації.

У колекції фотоальбомів ви можете знайти фотографіями з наших заходів, свят, конкурсів. А за допомогою блоку новин ми будемо висвітлювати найважливіші та найцікавіші новини! Дякуємо за терпіння.

Наш сайт був створений на базі безкоштовної інтернет платформи EDUkIT (http://edu.kh.ua), яка поширена по всій Україні і дозволяє безкоштовно створювати сайти для всіх установ освіти.

Проведення тижня історії.

Змістовними та цікавими були заходи, які організували і провели в ході тижня історіі в нашому закладі вчителі Паращенко Ігор Володимирович та Паращенко Людмила Анатоліївна. Команди учнів 5 класу ("Козачки") та 6 класу "Джура" позмагалися в історичному "Козацькому герці". Гра завершилася бойовою нічиєю. А учні 7-9 класів зійшлися в інтелектуальному суперництві в історичному конкурсі "Що? Де? Коли?". В цьому змаганні перемогу здобули учні 7 класу. Крім цих конкурсів було проведено конкурс на кращий історичний кросворд, ребус, малюнок В шкільній бібліотеці було створено експозицію історичноої та краєзнавчої літератури.

Кiлькiсть переглядiв: 138